Nyári tábor: Szuperhősök konyhája

Alapos kutatás során „Gasztro csapatunk” kiderítette a szuperhősök legkedveltebb ételeit.
Minden nap egy-egy szuperhős konyhai trükkjeit tanulhatják meg a gyerekek. Az így elkészített finomságok nemcsak finomak, de egészségesek is.
Az öt nap alatt megismerhetjük Batman, Superman, Amerika kapitány, Vasember, Thor konyhai titkait.

Napi program:

•    A gyermekek a nyári táborban minden nap új ételsort (reggeli, ebéd, uzsonna) készítenek el séfjeink és cukrászaink irányításával, segítségével.
•    ügyességi, társasjáték; kreatív, kézműves foglalkozás; vetélkedők
•    jó időben medencézés
A kiskukták a nap végén az elkészült ételekből kis kóstolót is hazavihetnek, hogy szüleiknek elbüszkélkedhessenek az általuk készített finomságokkal.

Természetesen laktózérzékeny gyerekekre is gondolunk, így a táborban elkészített ételeket ők is bátran fogyaszthatják.

A résztvevők ajándékba kapnak:
•    egy kukta kötényt,
•    az egész hét anyagát összefoglaló receptfüzetet,
•    nevelgetni való fűszernövénykét,
•    napi 2 gombóc fagyit
•    és a tábor egyik napján belekóstolhatnak a különleges csoki szökőkút extra finom csokoládéjába is.

Az ajándékok mellett Övék lesz a nyári főzőtábor emléke, amely remélhetőleg az egész életüket végig kísérő, tudásukat, intelligenciájukat fejlesztő örök élmény marad.

Nyári táborunkban a nevetés, a kreatív, élményekkel teli főzőcskézés és a finom falatok garantáltak.

2019.06.24 - 06.28.
- !!! betelt !!!
2019.07.08 - 07.12.  - !!! betelt !!!

2019.07.29 - 08.02. - !!! betelt !!!

A tábor Ára 55.000 / 5 napra

•    testvérkedvezmény,
•    azoknak, akik korábban már részt vettek táborainkban,
•    akiknek már rendeztek nálunk zsúrt.

Érdeklődni a 06 ( 30 ) - 217 - 6393, 06 ( 30 ) - 971 – 4858 -as  telefonszámon, és a rendezveny@gourmand-iskola.hu email címen lehet.