Nyári tábor: Kalandozás a vadnyugaton

Valódi, hamisítatlan vadnyugati kalandozásra hívunk!

Szívesen lennél Te magad is indián néhány napra? Szeretnél Winnetou bőrébe bújni, és részt venni igazi indián kalandokban? Figyelem! Ez nem való ám bárkinek; ide csak vérbeli kis indiánok jelentkezését várjuk :)

Garantáltan feledhetetlen élményekben lesz részed, mint a patkódobás, indián ékszerkészítés, illetve sütünk majd gyökérkenyeret is. Sőt! Olyan izgalmas ételeket fogunk együtt elkészíteni, mint a gazfickópörkölt, és az eredeti amerikai palacsinta juharsziruppal, vagy a medvetalp nevű desszert. Tudod, hogy az milyen? Ha még nem, akkor köztünk a helyed!

De tudjuk ám, hogy mennyire szereted a meglepetéseket (mi is imádjuk), ezért nem árulunk el mindent előre!

Lássuk, milyen fantasztikus kalandok várnak rád nyári táborunkban!

• Minden nap új ételsort (reggeli, kétfogásos ebéd, uzsonna) készíthetsz séfjeink és cukrászaink irányításával, segítségével.
  • Vihetsz haza kóstolót Anyának és Apának az általad készített finomságokból.
  • Különböző ügyességi- és társasjátékokon; kreatív, kézműves foglalkozáson, és  vetélkedőkön vehetsz részt.
  • Sok-sok szabadtéri játékot játszunk majd, például tollas labdázunk is.
  • Az utolsó napon igazi kihívás vár majd rád: egy térkép segítségével kell megtalálnod az indiánok féltve őrzött kincsét.

Kik jelentkezhetnek a táborba?

Milyen ajándékokat kapnak a résztvevők?

• Egy szuper kötényt
  • Az egész hét anyagát összefoglaló receptfüzetet
  • Nevelgetni való, saját növénykét
  • Napi 2 gombóc fagyit ebéd után
  • És persze sok nevetést, vidámságot, új barátokat és fantasztikus élményeket

• 2020.07.06-07.10 BETELT
  • 2020.07.20-07.24
  • 2020.08.03-08.07

A tábor Ára 55.000 / 5 napra

•    testvérkedvezmény,
•    azoknak, akik korábban már részt vettek táborainkban,
•    akiknek már rendeztek nálunk zsúrt.

Tábor helye:

Gourmand Középiskola 1165 Budapest Veres Péter út 102
Érdeklődni a 06 ( 30 ) - 217 - 6393, 06 ( 30 ) - 971 – 4858 -as  telefonszámon, és a rendezveny@gourmand-iskola.hu email címen lehet.