Nyári tábor: Ismerd meg a szavanna titkait!

Neked mi jut eszedbe, ha meghallod, hogy szavanna? Tudod, hány különböző csodálatos állatfaj, és hányféle szépséges madár él arrafelé? Ha a kedvenc rajzfilmed, az Oroszlánkirály ugrott be, akkor bizony nem jársz messze, hiszen az is a szavannán játszódik.

Táborunk olyan kalandokat tartogat a Számodra, amelyek felfedik előtted a szavanna minden varázslatos titkát! Készítünk majd bivaly tócsnit, megkóstoljuk a fügekaktusz húsát, és kókuszlevet is fogunk kortyolgatni.

Lássuk, milyen fantasztikus programok várnak rád a Szavanna titka nyári táborban!

• Minden nap új ételsort (reggeli, kétfogásos ebéd, uzsonna) készíthetsz séfjeink és cukrászaink irányításával, segítségével.
  • Vihetsz haza kóstolót Anyának és Apának az általad készített finomságokból.
  • Sok-sok szabadtéri játékot játszunk majd, például tollas labdázunk is.
  • Közösen ültetünk majd fűszernövénykét, amit egy kaspóban hazavihetsz, és otthon nevelgethetsz.
  • Az utolsó napon igazi kihívás vár majd rád: egy térkép segítségével kell megtalálnod a szavanna elrejtett kincsét.

Kik jelentkezhetnek a táborba?

Milyen ajándékokat kapnak a résztvevők?

• Egy szuper kötényt
  • Az egész hét anyagát összefoglaló receptfüzetet
  • Nevelgetni való, saját növénykét
  • Napi 2 gombóc fagyit ebéd után
  • És persze sok nevetést, vidámságot, új barátokat és fantasztikus élményeket

• 2020.06.22-06.26 BETELT
  • 2020.06.29-07.03  BETELT
  • 2020.07.13-07.17  BETELT
  • 2020.07.27-07.31

A tábor ára: 55.000 / 5 nap

Testvérek-, illetve azok számára, akik már táboroztak, vagy rendeztek zsúrt nálunk, 10% kedvezményt biztosítunk.

Tábor helye:

Gourmand Középiskola 1165 Budapest Veres Péter út 102
Érdeklődni a 06 ( 30 ) - 217 - 6393, 06 ( 30 ) - 971 – 4858 -as  telefonszámon, és a rendezveny@gourmand-iskola.hu email címen lehet.