Táborok

2017-ben is Gourmand gyerektáborok Budapesten, Mátyásföldön, a 16. kerületben.

Főzőtábor gyerekeknek

Szeretné, ha gyermeke igazi sütő-főző tapasztalatot szerezne a nyáron?

Kislánya, kisfia imád a konyhában segédkezni?

Akkor a Gourmand Főzőtábort neki találtuk ki.

Válaszon időpontot és jelentkezzenek még ma!

Heti turnusainkban 6-13 év közötti gyerekek jelentkezését várjuk, akik szeretnék magukat kipróbálni a gasztronómia világában.

Gyermek jógatábor

Elég a mindennapi rohangálásból, sok az iskolai teendő és különóra?

Szeretné, ha gyermeke megismerné önmagát, birtokolná a lazítás művészetét?

Akkor nincs más hátra, mint jelentkezni a Gourmand nyári jógatáborba.

A gyerekeknek alapvetően szükségük van a mozgásra a nyüzsgésre, de fontos számukra a nyugalom is.
A jóga segítségével felfedezhetik belső motivációjukat. A jóga megtanítja őket a lazítás művészetére, amire már egyre kisebb korban szükség van.

Kézműves tábor

Szeret gyermeke alkotni, kreatív foglalkozásokon részt venni?
Akkor a Gourmand Kézműves tábor pont neki való.
Válaszon időpontot és jelentkezzenek még ma!

Heti turnusainkban 6-13 év közötti gyerekek jelentkezését várjuk, akik szeretnék a fazekasság, gyöngyfűzés, csuhéfonás rejtelmeit megismerni.

Kis csoportokban, kedves és gyakorlott vezető segítségével alkothatnak a tábor résztvevői.

Zenei tábor táncoktatással

Megszólal a zene és gyermeke rögtön táncra perdül vagy elkezd énekelni?

Vagy esetleg még nehezen megy gyermekének a kéz, láb mozdulatok összehangolása, mozgásának koordinációja?

Várunk minden 6-13 év közötti gyereket a Gourmand zenei és tánctáborba, ahol egy héten keresztül a zene, a mozgás, a tánc lesz a középpontban!

Bűvész tábor

Melyik gyerek ne szeretné elkápráztatni ismerőseit trükkökkel, varázslatokkal?

A Gourmand Bűvész táborban egy héten keresztül a bűvészkedés lesz a középpontban. Rengeteg könnyen megtanulható ugyanakkor látványos, elbűvölő trükköt ismernek meg a gyerekek és gyakorolják be azokat.