Kézműves tábor

2017-ben is Gourmand gyerektáborok Budapesten, Mátyásföldön, a 16. kerületben.

Kézműves tábor

Nincs már lehetőség jelentkezni 2017-re.

Szeret gyermeke alkotni, kreatív foglalkozásokon részt venni?

Akkor a Gourmand Kézműves tábor pont neki való.

Válaszon időpontot és jelentkezzenek még ma!

Heti turnusainkban 6-13 év közötti gyerekek jelentkezését várjuk, akik szeretnék a fazekasság, gyöngyfűzés, csuhéfonás rejtelmeit megismerni.

Kis csoportokban, kedves és gyakorlott vezető segítségével alkothatnak a tábor résztvevői. A jókedvű, sok-sok játékkal fűszerezett foglalkozáson kipróbálhatják a gyerekek a fazekas mesterséget, fűzhetnek gyöngyből minták alapján nyakláncot, karkötőt vagy fantáziájuk szerinti formákat. A magyar kultúrkörben több száz éves hagyománnyal rendelkező csuhéfonás alapjait is megismerhetik, hogy később babát, kosarat vagy más dísztárgyakat készíthessenek ezzel a technikával. A foglalkozásokhoz szükséges alapanyagokat biztosítjuk.

A kézműves foglalkozásokon fejlődik a gyerekek kreativitása, kézügyessége és megtapasztalják az alkotás örömét. Az elkészített tárgyakat hazavihetik, büszkén megmutathatják és díszíthetik vele szobájukat vagy hordhatják a gyöngyökből fűzött ékszereiket.

A gyerekek számára is feszültségekkel teli iskolai időszak után pihentető, ám ugyanakkor fejlesztő kreatív foglalkozásokra várjuk a kézműveskedést szerető fiatalokat.

Ne habozzon, küldje el jelentkezését most, hogy biztosan fogadni tudjuk a kiválasztott turnusban.

Mert alkotni jó, táborban lenni jó, a Gourmandban lenni jó!

2017 júl. 31 - aug. 4
2017 aug. 14-18
2017 aug. 21-25

Hétfőtől péntekig: 8.00 - 16.30 -ig   heti turnusokban