Gyermek jógatábor

2017-ben is Gourmand gyerektáborok Budapesten, Mátyásföldön, a 16. kerületben.

Gyermek jógatábor

Nincs már lehetőség jelentkezni 2017-re.

Elég a mindennapi rohangálásból, sok az iskolai teendő és különóra?

Szeretné, ha gyermeke megismerné önmagát, birtokolná a lazítás művészetét?

Akkor nincs más hátra, mint jelentkezni a Gourmand nyári jógatáborba.

A gyerekeknek alapvetően szükségük van a mozgásra a nyüzsgésre, de fontos számukra a nyugalom is.

A jóga segítségével felfedezhetik belső motivációjukat. A jóga megtanítja őket a lazítás művészetére, amire már egyre kisebb korban szükség van. A tudatosság alapjait szerezhetik meg, hogy később ezt más területen is képesek legyenek kamatoztatni.

Az egy hét során fejlődik a gyerekek fizikai állapota, érzelmi és szellemi képessége, megismerkednek a helyes testtartással, a tudatos légzéssel. Javul koordinációs képességük, nő az önbizalmuk, jobban megismerik önmagukat és saját határaikat.
Várjuk azokat, akik most próbálnák ki, de azokat is, akik már ismerik a jóga elmeit és szeretnének egy vidám táborban részt venni.

Küldje el jelentkezését most, biztosítson gyermekének egy nyugodt hetet a Gourmand jógatáborban!

Mert jógázni jó, táborban lenni jó, a Gourmandban lenni jó!

2017 július 24 - 28

Hétfőtől péntekig: 8.00 - 16.30 -ig    heti turnusokban

Ár: 26.000 Ft / hét  Étkezés (3 étkezés/nap): 4.800 Ft / hét  -testvérkedvezmény 10 %

Érdeklődni: Tel:  06 ( 30 ) - 217 - 6393, 06 ( 30 ) - 971 - 4858 E-mail: rendezveny@gourmand-iskola.hu